ЈЕЗИВ СЛУЧАЈ У ТУРСКОЈ: Отац одвео децу на њиву, па пуцао у њих - комшије на рукама носиле тела
ОТАЦ (54) из Смирне пуцао је данас у своје четворо деце, а затим је покушао самоубиство.
Foto: Društvene mreže
Троје деце нажалост није преживело, док је четврто рањено.
како преносе турски медији, он је децу одвео на оближњу њиву, а затим је почео да пуца на њих. Када је упуцао у децу, покушао је себи да одузме живот истим оружјем.
Када је полиција стигла на лице места могла је само да констатује смрт Џејлин (2), Џемре (4) и Није (14). Повређени Хира (11) и његов отац Весим су колима хитне помоћи превезени у болницу.
Двогодишња Џејлин је пронађена са цуцлом у устима.
Рођаци и комшије су тела деце на рукама носили два километара, јер кола хитне помоћи због неприступачног терена нису могла да приђу месту злочина.
Тела деце пренета су у Институт за судску медицину у Измиру где је наређена обдукција.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: УБИО ПРИЈАТЕЉИЦУ, ПА СЕБЕ: Село код Врања у шоку због трагедије која је задесила лепу Весну
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)