ТРЕСЛО СЕ ОСТРВО: Земљотрес погодио Грчку
ЗЕМЉОТРЕС јачине 4,7 степени погодио је данас острво Сими у источној Грчкој, саопштио је грчки Геодинамички институт.
Фото: Новости
Епицентар земљотреса био је 32 километара источно-североисточно од Симија, навео је Институт, пренео је Катимерини.
Земљотрес се догодио на дубини од 39,4 километара. За сада нема података о евентуалним жртвама нити причињеној материјалној штети.
Препоручујемо
ЗЕЛЕНСКИ ИЗ ДАВОСА ЖЕСТОКО УДАРИО НА ЕВРОПУ ЗБОГ ГРЕНЛАНДА: Како Трамп може, а ви не?
22. 01. 2026. у 16:51
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)