ОЛИМПИЈКА ПРОНАЂЕНА МРТВА: Позната бициклисткиња се наводно угушила храном

БИВША олимпијска бициклисткиња Данијела Лареал Киринос (50) пронађена је мртва у свом стану након што се наводно удавила храном.

ОЛИМПИЈКА ПРОНАЂЕНА МРТВА: Позната бициклисткиња се наводно угушила храном

FOTO: EPA

Када се некадашња спортисткиња није појавила у хотелу у коме је радила, забринуте колеге су алармирале власти.

Полицајци су у петак отишли у њен стан у Лас Вегасу, где је пронађено тело.

Према изворима блиским истрази, Лареал је преминула од гушења и настрадала је дан пре него што су њене колеге пријавиле њен нестанак.

Обдукција је наводно открила чврсте остатке хране у њеном душнику, што сугерише да се угушила.

Још увек се чека званичан извештај полиције о узроку смрти.

Лареал је била једна од најугледнијих спортиста Венецуеле.

Учествовала је на пет Олимпијских игара: Барселона 1992, Атланта 1996, Сиднеј 2000, Атина 2004. и Лондон 2012. године.

Освојила је три злата и три сребра на Играма Централне Америке и на Панамеричким играма између 1990. и 2002. године.

(Србија Данас)

БОНУС ВИДЕО:
НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

НЕМАЧКА ОВЕРАВА ПРОЛАЗ ДАЉЕ: Слонови су опасни, али искуство и квалитет су на страни Маншафта