УБИО ТРИ СИНА, ПА ОСУЂЕН НА ДОЖИВОТНУ: Стравичан злочин у САД
ОКРУЖНИ суд у савезној америчкој држави Охајо осудио је данас Чеда Доермана на доживотни затвор без могућности пуштања на условну слободу због убиства своја три малолетна сина прошле године.
FOTO: Arhiva novosti
Тужилац Марк Текулве првобитно је тражио смртну казну због убиства три дечака старих седам, четири и три године.
Он је, међутим, као разлог за одустајање од тога навео да преживели чланови породице сваког дана пролазе кроз трауме и наставиће тако да живе, па је желео да их поштеди додатне агоније, наводи АП.
Тужиоци су раније изнели да је Доерман, кога је полиција затекла како седи на степеницама куће, признао да је планирао убиства, као и да је једног од синова јурио по пољу након што је дечак покушао да побегне.
Адвокати одбране навели су да Доерман болује од тешке менталне болести.
БОНУС ВИДЕО: КУЋА У КОЈОЈ ЈЕ АЛЕКСА УБИО, ОЦА, БАБУ И ДЕДУ: Полиција на месту злочина у Књажевцу
Препоручујемо
ПИЈАН КОМШИЈУ ИЗБО КУХИЊСКИМ НОЖЕМ: Језиво убиство згрозило Републику Српску
03. 08. 2024. у 15:07
НОВИ ДЕТАЉИ ХАПШЕЊА ПОЛИЦАЈКЕ: Помагала дечку да убије Словенца?
01. 08. 2024. у 13:51
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)