НЕМАЧКА ЗАБРАНИЛА "ИСЛАМСКИ ЦЕНТАР ХАМБУРГ" : На црној листи и све подружнице због подржавања тероризма
УДРУЖЕЊЕ "Исламски центар Хамбург", забрањено је у Немачкој. То је данас саопштило Министарство унутрашњих послова у Берлину и образложило да су забрањене и подружнице овог удружења, због подржавања тероризма.
Фото: Епа
Министарство је у саопштењу навело да су власти претресле 53 просторије те организације у осам немачких покрајина, објављују немачки медији.
Тагесшау наводи да постоји забринутост да би сада Техеран могао да се освети због забране исламског удружења и да је политичко-безбедносна ситуација знатно напетија.
Препоручујемо
ОВО ЈЕ МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ ИЗБО МАЈКУ И ЧЕТВОРО ДЕЦЕ: У току велика потера немачке полиције
13. 12. 2025. у 14:43
"ДЕЦЕНИЈЕ PAX AMERICANA СУ ЗА НАС ЗАВРШЕНЕ" Мерц: Немачка мора да следи своје интересе
13. 12. 2025. у 14:43
ЕРДОГАН И ПУТИН ДИСКУТОВАЛИ У "ЧЕТИРИ ОКА" Турски лидер: "Мир није далеко"
13. 12. 2025. у 13:48
ИЗБОДЕНА МАЈКА И ЧЕТВОРО ДЕЦЕ: Хорор сцне у Немачкој, у току потера за нападачем
13. 12. 2025. у 13:48
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)