ЗАТВОРЕНИК ПОБЕГАО ИЗ ЗАТВОРА: Полиција на ногама у току потрага за бегунцем
БРИТАНСКА полиција саопштила је данас да је из затвора у Глостерширу у Енглеској побегао затвореник Гери Рутам и да је у току потрага за њим.
Фото: Јутјуб/Fieldsports Channel/Илустрација
Затворско особље последњи пут је видело Рутама јуче око 16.50 часова, у тамној поло мајици, тамним панталонама за трчање и црним патикама, преноси Скај њуз.
Рутам је висок 1,80 центиметара, има кратку тамно смеђу косу и обријан је, наведено је у саопштењу.
Полиција апелује на грађане да се бегунцу не приближавају, ако га виде.
Служио је затворску казну на коју је осуђен због пљачки и крађи.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ТАЈНО ОРУЖЈЕ РУСКОГ РАКЕТНОГ СИСТЕМА: ЈАРС изводи вежбе камуфлаже и контрадиверзије
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)