НЕМА СТАЈАЊА: Трамп кренуо у Милвоки
БИВШИ председник САД Доналд Трамп данас је кренуо у Милвоки, у савезну државу Висконсин, на четвородневну Републиканску националну конвенцију, током које ће званично прихватити републиканску номинацију за председника.
Foto: profimedia
Америчке агенције за спровођење закона раде на обезбеђивању безбедности конвенције, након синоћњег атентата на Трампа током митинга у Пенсилванији, преноси Ројтерс.
Председник Републиканског националног комитета Мајкл Вотли у интервјуу за Фокс је позвао републиканце да искористе овај тренутак као прилику за јединство и превазиђу партијске поделе, истакавши да нема места за насиље.
Препоручујемо
МЕДОЈЕВИЋ УПОЗОРАВА: Глобална дубока држава и леви терористи спремни да запале свет
14. 07. 2024. у 23:21
ЈЕДИНСТВЕНО УЗ ТРАМПА: Ники Хејли ће говорити на Републиканској националној конвенцији
14. 07. 2024. у 21:58
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)