СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ТРАМПА: Подршка од бившег противника

БИВША гувернерка америчке савезне државе Јужна Каролина Ники Хејли изјавила је данас да ће њени делегати учествовати на Републиканској националној конвенцији и позвала их да пруже подршку бившем председнику САД Доналду Трампу за предстојеће председничке изборе у САД.

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ТРАМПА: Подршка од бившег противника

Фото: ЕПА

''Конвенција за номиновање време је да Републиканци буду јединствени. Џо Бајден није компетентан да служи други мандат и Камала Харис била би катастрофа за Америку'', поручила је Хејли, а преноси CNN.

Она је истакла да је САД потребан председник који ће непријатеље позвати на одговорност, чувати границу, смањити дуг и економију вратити на прави пут.

''Охрабрујем своје делегате да подрже Доналда Трампа следеће недеље у Милвокију'', рекла је Хејли.

Хејли је претходно у мају поручила а ће гласати за Трампа, упрокс, како наводи CNN, упркос оштрим разликама које су се појавиле током републиканских предизбора између ње и Трампа.

Упркос одлуци да њени делегати подрже Трампа, Хејли не планира да присуствује предстојећој конвенцији у Милвокију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЗБОГ ОВЕ БАЈИНЕ ПЕСМЕ ЈЕ СРБИН ОСУЂЕН У ХРВАТСКОЈ: Стихови директно вређају усташе јер их подсећају на њихову немоћ против Срба