НАПАД НОЖЕМ У ЛИОНУ: Троје рањено, идентификован нападач

НАЈМАЊЕ три особе рањене су данас у нападу ножем у метро станици у француском граду Лиону, саопштиле су локалне власти.

НАПАД НОЖЕМ У ЛИОНУ: Троје рањено, идентификован нападач

Фото: ЕПА

Француска полиција идентификовала је мушкарца који је данас ножем у метроу у Лиону ранио најмање троје људи, наводећи да је у питању 27-годишњи држављанин Марока, саопштили су званичници.

Полиција је мушкарца недуго после напада ухапсила, пренео је Ројтерс.

Нападач, који илегално живи у Француској, пати од озбиљних менталних проблема и више пута је био хоспитализован на психијатријским одељењима, рекао је новинарима локални званичник Фабијен Букио.

Током напада није изнео било какве верске или политичке поруке, рекао је Букио.

Нико од жртава није животно угрожен, рекао је Букио и додао да је један од повређених 17-годишњи тинејџер.

sputnikportal.rs

БОНУС ВИДЕО - РУСКА АРТИЉЕРИЈА НА ДЕЛУ: Јединица гађала положаје украјинске војске на фронту у Херсону

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)