КИНЖАЛИ ИЗАЗВАЛИ ХАОС НАД УКРАЈИНОМ: Очекују се удари, ПВО неможе да прати и реагује на руске раакете (ВИДЕО)
МиГ-31 је лансирао хиперсоничне „Кинжале“, а крстареће ракете стално мењају курс, изазивајући хаос.
Фото Танјуг/АП / принтскрин МО Русије
Ракете настављају да лете ка циљевима у различитим областима.
-Чудна ваздушна ситуација данас, ракетни напад нетипичан за Русе, пишу украјински ресурси.
„Кинжали иду ка Центру Украјине. Кинжали иду кроз Хмељничку област. Кинжали су већ у Тернопољској области. Кинжал је у Ивано-Франковској области. Брза мета у Вињичкој области. Мета великом брзином је у Житомирској области и иде ка Западу“.
У области Хмељницки, мета је на југу региона. Брзина 1100 км/х. Одлазак на Запад. Вероватно крстарећа ракета.
Два пројектила су на југу Хмељницке области у правцу запада.
(РВвоенкор)
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕРИ У АКЦИЈИ: Борбена мисија у правцу јужног Доњецка
Препоручујемо
ШТА ЈЕ РУСКИ ПЛАН “Н”: Украјина би могла да остане без неколико важних области уколико Москва успе (ВИДЕО)
26. 04. 2024. у 20:00 >> 07:55
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)