ПОКУШАЛА ДА ПРОДА СИНА ЗА 25.000 ЕВРА: Украјинка приведена приликом предаје детета

26. 04. 2024. у 12:30

У УКРАЈИНСКОМ граду Дњепропетровск једна Украјинка је покушала да прода свог двогодишњег сина за 25.000 евра (милион гривни), али је приведена приликом предаје детета једној жени, објавила је прес-служба украјинског државног тужилаштва.

ПОКУШАЛА ДА ПРОДА СИНА ЗА 25.000 ЕВРА: Украјинка приведена приликом предаје детета

Фото Танјуг/АП

Тренутно се разматра одређивање притвора за мајку, а у току је низ истражних радњи ради утврђивању свих околности и умешаних лица ради покретања кривичног поступка.

Она је, наводно, хтела да прода сина јер ју је он онемогућавао да организује свој лични живот и више није желела да се брине о њему.

Судбина њеног двогодишњег сина још није позната, пренеле су Украјинске националне новине (УНН). 

 

БОНУС ВИДЕО: ИЗРАЕЛСКИ НАПАД: Војска гађала више локација у јужном Либану

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Донео јој је огромну славу: Који надимак је Зорице Брунцлик имала на почетку каријере?