ОГЛАСИЛА СЕ МЕЛАНИЈА ТРАМП: Морамо да се ујединимо, морамо да хранимо семе слободе
БИВША прва дама САД Меланија Трамп изјавила је данас да Сједињене Америчке Државе треба да се уједине, додавши да једнакост мора да буде "свакодневно искуство Американаца".
Фото Танјуг/АП
- Морамо да се ујединимо у нашим напорима да успоставимо друштво у којем је једнакост свакодневно искуство сваког Американца, рекла је Меланија Трамп за Фокс њуз.
Додала је да Американци заједно морају да "хране и чувају семе слободе".
- Када је успешна, Америка процвета у величанствено место где свако може да практикује своја уверења, дели нове идеје и изражава индивидуализам, поручила је супруга бившег америчког председника Доналда Трампа.
Меланија Трамп ће током викенда предводити догађај у Мар-а-Лагу, чији ће домаћин бити "Лог Цабин Републицанс" - највећа републиканска организација у САД која се бави правима конзервативних припадника ЛГБТ заједнице.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РУСИЈА И КИНА ЗАВРШИЛЕ ВЕЛИКУ ПОМОРСКУ ВОЈНУ ВЕЖБУ: Најављена још интензивнија сарадња
13. 07. 2026. у 22:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)