СРУШИО СЕ РУСКИ СТРАТЕШКИ БОМБАРДЕР: Пао након борбеног задатка у Украјини, огласило се и министарство

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

19. 04. 2024. у 07:26

СТРАТЕШКИ бомбардер Ту-22М3 срушио се у петак у Ставропољској територији приликом повратка на матични аеродром након завршеног борбеног задатка у Украјини!

СРУШИО СЕ РУСКИ СТРАТЕШКИ БОМБАРДЕР: Пао након борбеног задатка у Украјини, огласило се и министарство

Фото: Ministry of Defence of the Russian Federation

Министарство одбране Русије потврдило је информацију о паду летелице Ваздушно-космичких снага, док гувернер Ставропоља Владимир Владимиров наводи да се Ту-22МС срушио у Красногвардејском округу.

- Авион Ту-22М3 Ваздушно-космичких снага Русије срушио се приликом повратка на матични аеродром - саопштио је Владимиров и додао да су се пилоти катапултирали.

Министарство одбране наводи да су три од четири члана посаде пронађена и да је, према прелиминарним подацима, узрок несреће технички квар.

- Ту-22МС је био без муниције и на терену нема разарања - наводи се у саопштењу.

(Курир/РИА)

БОНУС ВИДЕО: ПОПЛАВЕ У РУСИЈИ -  Снимци дроном показују поплавама погођена предграђа на југу Русије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

ШОК: Аргентину избацују са Светског првенства, Меси остаје без Мундијала?! Велики скандал потреса земљу!