ЕКСПЛОЗИЈА У ИТАЛИЈИ: Има повређених, најмање 6 људи нестало (ВИДЕО)
ДАНАС је дошло до експлозије у хидроелектрани у области Болоње, десет особа је повређено, а шест је нестало.
Фото: Принтскрин/Икс
До незгоде је дошло у вештачком басену Сувијана, на болоњским Апенинима. Експлозија се догодила на -9 спрату, испод нивоа језера, на око 30 метара дубине.
На лице места стигао је хеликоптер хитне помоћи из Болоње и Модене. Најтеже је повређен 48-годишњи мушкарац. Полиција и ватрогасци тренутно врше увиђај.
- Има пуно дима и просторије су потопљене, радимо на снижавању температуре – објаснио је Калогеро Туртурици, командант ватрогасне бригаде Болоње, за е-ТВ емитера Рете7.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ИТАЛИЈАНСКА ПОЛИЦИЈА: Арманијеве торбе производили експлоатисани кинески радници
05. 04. 2024. у 21:17
ДРАМА ИЗНАД БАЛТИКА: Два инцидента руских и италијанских авиона у протекла 24 сата
29. 03. 2024. у 20:45
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)