МОНСТРУОЗНО: Мушкарац у Великој Британији убио девојку и исекао је на преко 200 делова
НИКОЛАС Метсон, стар 28 година, из британског града Линкон признао је кривицу за убиство своје девојке Холи Бремли, коју је усмртио ножем, а потом исекао њено тело на 224 дела.
Фото: Јутјуб/Fieldsports Channel/Илустрација
Метсон је недељу дана држао њено тело у свом стану, а потом је платио 50 фунти свом другу да баци тело девојке у реку Витхем, преноси Би-Би-Си њуз.
Метсон није објаснио зашто је ово урадио, а мајка и сестра жртве су навеле да је Бремли била подвргнута "контроли и манипулацији злог чудовишта" и да се њихова веза "неповратно распала".
Тужилац Гордон Аспден рекао је да је полиција позвана у стан овог пара 24. марта 2023. године када су полицајци осетили јак мирис амонијака и избељивача, и када су примећени крвави чаршави.
Метсон је полицајцима рекао "да је трпео насиље од Бремли" и да је она напустила стан 19. марта са локалном групу за подршку за ментално здравље.
Њено тело је пронашао пролазник у кесама за смеће које су плутале на реци Витхем.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСКИ БОМБАРДЕРИ У АКЦИЈИ: Борбена мисија у правцу јужног Доњецка
Препоручујемо
СУДАР АВИОНА: Две летелице се крилима сударила на писти аеродрома Хитроу (ВИДЕО)
06. 04. 2024. у 17:28
ЕЛ ХУТИ: У америчким и британским нападима на Јемен погинуло 37, рањено 30 особа
05. 04. 2024. у 00:41
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)