АУТОБУС НАЛЕТЕО НА ПУТНИЧКИ ВОЗ: Трагедија у Русији - Има погинулих

01. 04. 2024. у 15:22

НАЈМАЊЕ осам особа погинуло је данас у судару воза и аутобуса у Јарославској области у Русији, саопштили су локални званичници.

АУТОБУС НАЛЕТЕО НА ПУТНИЧКИ ВОЗ: Трагедија у Русији - Има погинулих

ФОТО: Архива

- Данас у 14.36 часова, на контролисаном прелазу између станица Шушково и Берндејево у Јарославској области, возач путничког аутобуса налетео је на путнички воз који се приближавао, наводи се у саопштењу руске железнице, преноси РИА.

Додаје се да је машиновођа покушао да закочи, али растојање је било недовољно и судар није могао да се избегне.

Међу страдалима је седморо путника и возач аутобуса, док је повређени машиновођа превезен у болницу.

 

БОНУС ВИДЕО: НЕОЧЕКИВАНО: Ђилас ударио на Саву Манојловића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

РАДИНА ШОК ИСПОВЕСТ Гранд је Милана терао да пева на дан сахране - отац му је погинуо, ујак му је био очинска фигура