ЛИКВИДИРАН ХАМАСОВ "БРОЈ ЧЕТИРИ": Нетанијаху потврдио важне вести са фронта
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бењамин Нетанијаху изјавио је данас да је израелска војска та која је убила ''броја четири'' у организацији палестинске милитантне групе Хамас, алудирајући на заменика политичког лидера Салеха Ал Арурија.
Фото: AP Photo/Yuval Chen, Yediot Ahronot/AP Photo/Tsafrir Abayov
Он је најавио и да ће војска ''ускоро доћи и од других'' највиших команданата Хамаса, преноси Тајмс оф Израел.
- На путу смо ка потпуној победи. На том путу елиминисали смо броја четири Хамаса. Бројеви један, два и три су следећи. Они су већ мртви људи, све ћемо их стићи - рекао је Нетанијаху.
Ал Ајури је убијен у ваздушном нападу на Бејрут почетком јануара, али до сада Израел није преузео одговорност за његову смрт.
БОНУС ВИДЕО: КРЗНЕНИ ЧЛАН РУСКЕ АРМИЈЕ - Пас Жужик помаже противваздушној јединици руске војске
Препоручујемо
ЕКСТРЕМНА ГЛАД СЕ ШИРИ ГАЗОМ: UNRWA издала стравично упозорење - "Рок је давно прошао"
10. 03. 2024. у 23:36
ЛЕЧИЋ ГОВОРИО О ТУЖБИ: Контактирао сам са родитељима Милене Радуловић
10. 03. 2024. у 11:46
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)