РАКЕТНИ НАПАД НА БЕЛГОРОД: Има погинулих (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге извеле су ракетни напад на руски град Белгород. У нападу је значајно оштећен тржни центар у граду, јавља репортер Спутњника. Према прелиминарним подацима, погинуле су најмање две особе.
Фото: Принтсцреен/Телеграм
Према речима репортера, у центру града је одјекнуло десетак јаких експлозија а након тога су се укључиле сирене.
Министарство одбране Русије саопштило је да је око 12,30 изнад Белгородске области оборено 14 ракета испаљених из украјинског ракетног система РМ-70 „вампир“.
Утврђује се број рањених.
Њих пребацују у болнице у граду.
Препоручујемо
РОЈТЕРС СЛАГАО ЈАВНОСТ: Москва демантује тврдње о контактима Русије и САД о Украјини
14. 02. 2024. у 16:30
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)