БИВШИ АМЕРИЧКИ ОБАВЕШТАЈАЦ: Приватну војску терориста ОВК створила ЦИА, заједно су радили против Србије
ЦИА је створила своју приватну војску терориста, ОВК, истиче бивши амерички обавештајац Скот Ритер.
FOTO: EPA
- ОВК и ЦИА су радиле руку под руку на стварању фикције о "геноциду који је починила Србија". То сви знају - написао је он.
Он је објаснио да су САД и НАТО ушли у рат да спрече фиктивни геноцид на Косову и Метохији.
- Израел је 2024. године најавио да ће започети геноцидну кампању против 1,6 милиона Палестинаца у Рафи. НАТО и ЕУ ћуте. САД кажу да то ураде до 10. марта. Време је да арапски свет иступи и заустави ово лудило. Време је да савремени практичари геноцида у Израелу крену путем својих фашистичких ментора у нацистичкој Немачкој - написао је Ритер на Иксу.
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (2)