ДОГАЂАЈ КОЈИ ЈЕ УШАО У ИСТОРИЈУ: Број прегледа интервјуа Такера са Путином руши све рекорде, ово се никад није десило

ИНТЕРВЈУ руског председника Владимира Путина америчком новинару Такеру Карлсону већ је сакупио око милијарду прегледа на свим језицима света, изјавила је Маргарита Симоњан, главна уредница РТ и Спутњика.

ДОГАЂАЈ КОЈИ ЈЕ УШАО У ИСТОРИЈУ: Број прегледа интервјуа Такера са Путином руши све рекорде, ово се никад није десило

Фото принтскрин Такер Карлсон нетворк

- Замолила сам колеге да преброје. То је компликован и тежак посао јер треба узети све језике, све изворе на којима је објављено. Уверавам вас да је та цифра око милијарду. Никада у историји новинарства није било оваквог интервјуа, то је чињеница. Ово је најуспешнији, најзначајнији, историјски, медијски догађај у историји човечанства. Ако узмемо новинарство, наравно - рекла је Симоњанова.

Путинов интервју Такеру Карлсону објављен је у ноћи 9. фебруара. Значајан део двочасовног разговора био је посвећен украјинском сукобу и односима Русије са Сједињеним Државама, НАТО-ом и Западом уопште.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО: КРЗНЕНИ ЧЛАН РУСКЕ АРМИЈЕ -  Пас Жужик помаже противваздушној јединици руске војске

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.

05. 06. 2026. у 11:49

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Фондација Меридиан обрадовала 100 деце са Косова и Метохије на Ф4 Меридианбет КЛС