ЗА ПИЛЕТИНУ 20 ГОДИНА РОБИЈЕ: Ретка злоупотреба потресла Кину

Д.Б.М.

10. 02. 2024. у 17:48

Куба је оптужила 30 особа за крађу 133 тоне пилетине и њихову продају на улици, у време када се земља бори са несташицом хране. Лопови су украли месо које се налазило у 1.660 белих кутија, из државног објекта у кубанској престоници Хавани, а приход од продаје искористили су да купе фрижидере, лаптопове, телевизоре и клима-уређаје, пренела је кубанска државна телевизија касно синоћ.

ЗА ПИЛЕТИНУ 20 ГОДИНА РОБИЈЕ: Ретка злоупотреба потресла Кину

Foto: Pixabay

Међу оптуженима налазе се шефови смене и ИТ радници складишта, као и обезбеђења и друге особе који нису директно повезане са компанијом, наводи се у телевизијском извештају, преноси Ројтерс. Уколико буду проглашени кривим, осумњичени би могли да се суоче са 20 године затворске казне.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

УСЛИКАО РУС 1876. ГОДИНЕ: Једна од најстаријих фотографија Београда (ФОТО)