УЖАС У ЛОНДОНУ: Мушкарац погинуо падом са галерије, музеј се хитно огласио

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

02. 02. 2024. у 20:59

МУШКАРАЦ је погинуо данас након што је пао са галерије "Тејт Модерн" - једне од најпопуларнијих уметничких галерија на свету, која се налази у Лондону.

УЖАС У ЛОНДОНУ: Мушкарац погинуо падом са галерије, музеј се хитно огласио

Foto: Profimedia

Хитна помоћ позвана је на туристичку атракцију рано ујутро. Упркос покушајима да се спасе мушкарац, он је преминуо на лицу места.

"Тејт Модерн", бивша електрана са препознатљивим високим димњаком, налази се на јужној обали реке Темзе. Лондонска метрополитенска полиција саопштила је да се смрт мушкарца третира као неочекивана, али да се не сматра сумњивом.

Музеј је објавио на друштвеним мрежама да се затвара до краја дана у петак.

(Вашингтон Пост)

БОНУС ВИДЕО: КРЗНЕНИ ЧЛАН РУСКЕ АРМИЈЕ - Пас Жужик помаже противваздушној јединици руске војске

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart