ВАТРА ГУТА СВЕ ПРЕД СОБОМ: Језиви призори у Русији, гори преко 50.000 квадратних метара (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ пожар избио је ноћас у складиштима великог ланца онлајн трговине у Санкт Петербургу, а у овом тренутку ватра гута површину од 50.000 квадратних метара.

ВАТРА ГУТА СВЕ ПРЕД СОБОМ: Језиви призори у Русији, гори преко 50.000 квадратних метара (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/Икс

- Површина пожара у складишту је 50.000 квадратних метара - наводи се у саопштењу Главне управе Министарства за ванредне ситуације РФ.

Складишта се налазе у Пушкинском округу, овај комплекс је димензија 350x320 метара и висине 20 метара.

Још нема информација о настрадалима. У гашењу пожара ангажовано је 112 ватрогасаца и 25 возила Министарства за ванредне ситуације Русије, пренео је Информер.

БОНУС ВИДЕО: ЕМОТИВАН СУСРЕТ НАКОН ЗАРОБЉЕНИШТВА: Израелску децу коју је ослободио Хамас дочекао њихов пас

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала