ЗЕЛЕНСКИ БЕСАН КАО РИС: Председник Украјине прети после снажних руских напада
РУСИЈА ће сигурно осетити одговор на гранатирање украјинских градова, изјавио је данас украјински председник Владимир Зеленски, напомињући да су у још једном масовном руском нападу погинуле четири особе, а повређено је 45.
FOTO: Tanjug/AP
- Јутрос је, нажалост, поново почео масовни ракетни напад. Харков и регион, Запорожје, Криви Рог, област Хмељницки. Повређено је 45 људи, а до сада се зна да су четири особе погинуле. Моје саучешће породицама жртава. Терористичка држава ће сигурно осетити наш одговор - поручио је Зеленски у вечерашњем видео обраћању.
Према његовим речима, у Доњецкој, Херсонској и Хмељничкој области и даље трају хитне спасилачке операције након удара руске војске.
Како је подсећа Укринформ, током ноћи и јутрос, руске снаге су извршиле масовни напад на Украјину, користећи крстареће, авијационе, балистичке, противваздушне вођене ракете и јуришне беспилотне летелице.
Препоручујемо
"КАО ВРАТА ПАКЛА" Најновије вести из Украјине: Исцрпљена ВСУ у великим проблемима
08. 01. 2024. у 20:20
ГАЂАЛИ СМО УКРАЈИНУ ХИПЕРСОНИЧНИМ РАКЕТАМА КИНЖАЛ: Руси се огласили о масовном ракетном нападу
08. 01. 2024. у 11:32 >> 11:33
"ТА ДВА ГРАДА МОРАЈУ БИТИ РУСКА" Пушилин: Грешку коју смо направили морамо исправити
08. 01. 2024. у 08:36
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)