ПУЦЊАВА ИСПРЕД ЏАМИЈЕ У ЊУАРКУ: Преминуо тешко рањени имам (ВИДЕО)
ИМАМ Хасан Шариф, који је данас тешко рањен када је на њега пуцано испред џамије у Њуарку у Њу Џерзију, преминуо је, преноси Си-Ен-Ен позивајући се на неименовани извор из полиције.
Фото: Принтскрин Јутјуб
Имам је преминуо око 14.20 сати по локалном времену, рекао је извор за Си-Ен-Ен.
Шариф је радио као службеник за обезбеђивање транспорта (ТСО) на међународном аеродрому Њуарк Либерти од 2006. године, наводи се у саопштењу Управе за безбедност транспорта.
Директор за јавну безбедност у Њуарку Фриц Фраж раније је рекао да је до пуцњаве дошло око 6.15 сати по локалном времену испред џамије.
Имам је пребачен у болницу у тешком стању, навела је полиција.
Мотив пуцњаве није засад познат, саопштено је из Одељења за јавну безбедност Њуарка, а покренута је истрага.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПУЦЊАВА У САД: Једна особа погинула, четири повређене у тржном центру у Виловбруку
16. 12. 2023. у 09:31
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (1)