"НАШЕ БОРБЕ ЋЕ БИТИ БЕЗ ГРАНИЦА" Лидер Хезболаха одао почаст Ел Арурију - "Ако непријатељ размишља о рату против Либана..."

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

03. 01. 2024. у 21:14

ЛИДЕР Хезболаха Хасан Насрала одао је почаст убијеном оперативцу Хамаса Салеху ел Арурију, при чему је изјавио саучешће Хамасу и палестинском народу.

НАШЕ БОРБЕ ЋЕ БИТИ БЕЗ ГРАНИЦА Лидер Хезболаха одао почаст Ел Арурију - Ако непријатељ размишља о рату против Либана...

Фото: AP Photo/Hussein Malla

Хасан Насрала назвао је израелски напад на јужни Бејрут "очитом израелском агресијом", а убиство Арурија "опасним чином" који, како је додао, представља "двоструку ескалацију".

Лидер Хезболаха такође је упозорио Израел да не напада Либан, нагласивши да убиство Арурија неће проћи некажњено.

- Ако непријатељ размишља о рату против Либана, тада ће наше борбе бити без граница, без ограничења, без правила. И знају на шта мислим. Ми се не бојимо рата. Не бојимо се тога. Нисмо неодлучни. Да јесмо, стали бисмо  - истакао је вођа Хезболаха.

(Times of Israel)

БОНУС ВИДЕО: КРЗНЕНИ ЧЛАН РУСКЕ АРМИЈЕ: Пас Жужик помаже противваздушној јединици руске војске

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!