ИСЛАМСКИ ЏИХАД: Неће бити договора о таоцима док су израелске трупе у Гази
ЗИЈАД eл Накла, лидер палестинског Исламског џихада, рекао је да неће бити споразума о ослобађању талаца све док трају борбе у Појасу Газе.
vikipedija
Ел Накла је истакао да та терористича група неће бити страна ни у каквом договору док трупе Израелских одбрамбених снага остају у палестинској енклави, наводи Ал Араби.
Катарски посредници су наводно рекли израелским званичницима да се Хамас "у принципу слаже“ да настави преговоре за ослобађање нових талаца заробљених током напада 7. октобра, у замену за примирје у Појасу Газе у трајању до месец дана.
Није познато колико талаца држи Исламски џихад, терористичка организација која окупља мање људи него Хамас, пише Тајмс оф Израел.
(Тимес оф Исраел)
БОНУС ВИДЕО: КРЗНЕНИ ЧЛАН РУСКЕ АРМИЈЕ - Пас Жужик помаже противваздушној јединици руске војске
Препоручујемо
НЕТАНИЈАХУ ПОТВРДИО: Израел поново преузима контролу границе Газе са Египтом
31. 12. 2023. у 09:07
НОВОГОДИШЊЕ ИЗДАЊЕ ВОДИТЕЉКЕ: Косјерина мами уздахе у уској, црвеној хаљини (ФОТО)
31. 12. 2023. у 10:23
УРАДИО ДНК ТЕСТ ДА НАЂЕ РОДИТЕЉЕ: Чекао га је низ шокантних октрића о његовом пореклу
31. 12. 2023. у 12:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)