ЗАСТРАШУЈУЋИ СНИМАК: Полиција дошла да га приведе, а он дигао кућу у ваздух (ВИДЕО)

КУЋА у америчком граду Арлингтону експлодирала је након што је осумњичени отворио ватру на полицију која је дошла са налогом за претрес.

ЗАСТРАШУЈУЋИ СНИМАК: Полиција дошла да га приведе, а он дигао кућу у ваздух (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/Икс/c “” maj

Огромна експлозија, која се догодила у понедељак око 20 сати, одјекнула је километрима далеко.

Полиција округа Арлингтон саопштила је да су полицајци дошли на адресу осумњиченог са налогом за претрес, након чега је он испалио неколико метака из куће.

Полицајци су задобили лакше повреде. Стање осумњиченог је за сада непознато. Такође се не зна да ли је још неко био у кући.

Алекс Вилсон, један од очевидаца, наводи за Фокс 5 Ди-Си да је полиција пришла кући са специјалним оклопним возилом кад је осумњичени одједном почео да пуца на њих. Недуго затим одјекнула је и експлозија.

- Полиција је покушала да се приближи прозору и тада је цело место експлодирало - рекао је Вилсон.

Сукоб полиције и осумњиченог наводно је трајао неколико сати.

Портпарол полиције округа Арлингтон Ешли Севиџ рекла је да није познато да ли је осумњичени пуцао на полицију из пиштоља или неког другог оружја.

Патрик Хоуп, који живи недалеко од осумњиченог, написао је на друштвеним мрежама да му се кућа потресла и да је могао да види пламен из свог дворишта.

- Чула сам прво нешто за шта сам помислила да су петарде, а онда се одједном зачуло гласно "бум" и цела ми се кућа затресла. Сва светла су се одмах угасила - рекла је комшиница Ен-Елис Квин за Ен-Би-Си.

Истрага о експлозији је у току.

(Њујорк Пост)

БОНУС ВИДЕО: ВАЗДУШНИ НАПАД НА СТАМБЕНИ КОМПЛЕКС: Израелци бомбардовали стамбене зграде у Кан Јунису

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!