ТРАГЕДИЈА У АУСТРИЈИ: Дечак (13) погинуо на екскурзији

ТРИНАЕСТОГОДИШЊИ дечак из Румуније пао је са прозора хотела у Аустрији док је са другарима био на екскурзији.

ТРАГЕДИЈА У АУСТРИЈИ: Дечак (13) погинуо на екскурзији

Фото: ЕПА

Како наводе аустријски медији, дечак је око 5 ујутру отворио свој прозор од собе, изашао на надстрешницу хотела и пао са 15 метара висине.

Инцидент се догодио у раним јутарњим часовима у Винер Нојдорфу.

Хитна помоћ се након пријаве брзо упутила на лице места, међутим, када су стигли, констатовали су смрт.

Према наводима, дечак је одсео у аустријском хотелу са својим школским другарима из Румуније.

Полиција истражује детаље овог случаја.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО:

ОТАЦ ПРОНАШАО МРТВЕ СИНА И СНАЈУ: „Дозивао сам "Игоре", није реаговао – већ су били мртви“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ВЕЛИКА ВИНА НАСТАЈУ НА ВЕЛИКИМ ЛОКАЦИЈАМА: Oткривамо зашто винарија Ердевик и Фрушка гора имају идеалне услове за шардоне