ПРЕМИНУЛА РОЗАЛИН КАРТЕР: Супруга бившег америчког председника Џимија Картера

Новости онлине

19. 11. 2023. у 22:04

НЕКАДАШЊА прва дама Розалин Картер преминула је у недељу у 96. години.

ПРЕМИНУЛА РОЗАЛИН КАРТЕР: Супруга бившег америчког председника Џимија Картера

Фото: Профимедиа

Супруга бившег председника Џимија Картера (99) преминула је само два дана након што је хоспитализована због деменције.

Розалин и Џими Картер били су у браку 77 година.

- Преминула је у 14.10 сати са породицом поред ње - саопштио је Картер центар.

Пар је имао троје деце односно 11 унучади и 14 праунучади.

Бивши амерички председник Џими Картер, подсетимо, одлучио је недавно да оконча лечење у болници и да палијативну негу прима код куће јер жели да последње дане проведе с члановима своје породице.

(Курир./Дејли мејл)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

УМРО НА БИНИ: Смрт Љубе Мољца о којој је причала Југа - тог јутра га је јако болела глава, а ближио му се 46. рођендан