(УЗНЕМИРУЈУЋЕ): Мушкарац полио бензином рођаку (54) у згради па запалио (ВИДЕО)
ЖЕНА (54) преминула је данас у болници у Букурешту након што ју је, како се верује, рођак запалио у улазу зграде након свађе.
Фото: Екс принтскрин/ Rade Fantastični
Језиво убиство забележиле су сигурносне камере које су станари поставили пре свега неколико дана.
Убијена жена, чији идентитет није саопштен, била је председник скупштине станара.
На снимцима се види како осумњичени стоји у улазу. Потом са рођаком, са којом се очигледно расправљао излази излази напоље, таман у тренутку када једна млада станарка наилази. Испред зграде уследила је језива свађа мушкарца и жртве, а онда се види како мушкарац удара рођаку таквом силином да жена пада у ходнику код врата.
Камере су снимиле и младу комшиницу и још једну старију госпођу које покушавају да га обуздају, али су побегле када су виделе да жену која лежи полива течношу за коју кажу да је смрдела на бензин. У следећем тренутку он жену на поду шутира, а потом је букнуо пламен.
УПОЗОРЕЊЕ: Видео снимак је узнемиријује природе.
Осумњичени се потом удаљава са места злочина, док пренеражене комшије зову полицију и хитну помоћ.
Из полиције су саопштили да су јутрос око 8.30 часова добили позив да је непознати човек напао станарку зграде, полио бензином и запалио.
Нажалост, жени није било спаса и проглашена је мртвом у болници.
Нападач је ускоро идентификован и приведен.
Мотив овог свирепог злочина није познат.
(Телеграф)
Препоручујемо
ЈЕЦАЈИ ОДЗВАЊАЈУ ЖЕЛЕЗНИКОМ: "Новости" на лицу места - Деда малишана неутешан, огласио се и отац (ФОТО)
06. 11. 2023. у 11:09 >> 11:16
У СРБИЈУ ДОШАО АУТО-СТОПОМ: Шта се Де Ниру десило усред ноћи у Нишу?
05. 11. 2023. у 14:38
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)