ДЕЧАК (5) ПРОНАЂЕН У КЕСИ ЗА ЂУБРЕ У ПАРИЗУ: Транспортован у болницу са тешким телесним повредама
ДЕЧАК (5) транспортован је у петак увече у болницу Некер у Паризу након што је пронађен у кеси за ђубре испод једног возила.
Фото: Профимедиа
Малишан има тешке телесне повреде и лекари се боре за његов живот.
У петак око 18.30 часова у полицијску станицу ушетала је непозната особа која је рекла да је убила дете. Током саслушања је осумњичени, за којег није назначено да ли је мушко или женско, показао фотографију дечака у свом мобилном телефону и рекло локацију где се тело налази.
Истовремено, полиција је добила позив грађана који су рекли да су пронашли дете у кеси за ђубре испод једног возила и да је дете у тешком стању.
На лице места одмах су отишле полицијске, ватрогасне и екипе хитне помоћи. Медији преносе да је дете било промрзло, да је мумлало те да је на врату имало знаке дављења и модрице свуда по телу.
Недуго по доласку у болницу лекари су увели дете у индуковану кому, али су прогнозе веома лоше.
(Телеграф)
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)