(УЗНЕМИРУЈУЋЕ): Демонстранти направили хаос на аеродрому у Дагестану, траже путнике који су долетели из Израела (ВИДЕО)
ЛЕТ из Израела за руски Дагестан се преусмерава јер пропалестинска група људи јуриша на терминал.
Фото: Екс принтскрин/Yaroslav Trofimov
Лет из Израела за Руску Републику Дагестан раније данас био је приморан да скрене са свог одредишта у главном граду Махачкале након што су пропалестински демонстранти упали на аеродром.
Путницима је наређено да остану у авиону, а полиција је позвана на лице места да их заштити, наводи се у извештају.
На снимку се види група људи која прави хаос на терминалу аеродрома након што је сазнала за долазећи лет.
Становништво Дагестана је претежно муслиманско. Према Каналу 12, публику су очигледно углавном чинили палестински исељеници.
(timesofisrael)
Препоручујемо
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)