ВОЗ ИСКОЧИО ИЗ ШИНА, СРУШИО МОСТ, ПА ПАО НА ПУТ: Смртно страдао возач камиона (ФОТО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

16. 10. 2023. у 16:04

ВОЗАЧ камиона погинуо је када је воз искочио из шина и срушио мост, избацујући угаљ и оштећене вагоне преко аутопута у близини Пуебла у Колораду, саопштиле су данас власти.

ВОЗ ИСКОЧИО ИЗ ШИНА, СРУШИО МОСТ, ПА ПАО НА ПУТ: Смртно страдао возач камиона (ФОТО)

Фото: Танјуг/АП

Портпарол канцеларије шерифа округа Пуебло, Гејл Перез, навела је да није било других возила у недељном инциденту на локацију 183 километра јужно од Денвера, пренео је АП.

Наводи се да су објављене фотографије и видео-записи на којима се види делимично срушен мост преко међудржавне магистрале, а испод њег камион, као и разбацани вагони и товари угља који прекривају и делове ауто-пута.

Фото: Танјуг/АП

Амерички председник Џозеф Бајден требало је данас да посети Пуебло, односно ЦС Винд, највећу светску фабрику за производњу торња од ветра, али је само неколико сати пре поласка одложио путовање, како би остао у Вашингтону и фокусирао се на сукоб на Блиском истоку.

БОНУС ВИДЕО: ПОТРАГА ЗА НЕСТАЛИМА СЕ НАСТАВЉА: Спасиоци копају рушевине у Дерни

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!