ПУТИН: Русија је отворена за преговоре, чека се Украјина
РУСИЈА никад није одбила да преговара о Украјини, а ако то друга страна жели, онда то треба и да каже, рекао је данас руски председник Владимир Путин.
FOTO: Tanjug/AP
- Већ сам рекао: никад нисмо одбили да преговарамо. Дакле, ако друга страна то жели, нека то кажу директно - рекао је руски лидер додајући да се, међутим, друга страна не оглашава, преноси ТАСС.
Путин је нагласио да Русија никад није била претња никоме.
БОНУС ВИДЕО:
ЗЕЛЕНСКИ СЕ ОГЛАСИО У НОЋ: Предузели смо неке кораке, гарантујемо духовну независност нашег народа
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)