ПАШИЊАН: Не могу да кажем да су подршка и помоћ ЕУ и САД довољни за постизање наших циљева и планова
ЈЕРМЕНСКИ премијер Никол Пашињан сматра да је подршка ЕУ и САД недовољна за спровођење демократских реформи у Јерменији.
Фото: ЕПА
- Наши партнери - ЕУ и САД - такође нас подржавају када је у питању агенда демократских реформи. Не могу да кажем да су подршка и помоћ коју добијамо довољни за постизање наших циљева и планова - рекао је он за Политико.
Пашињан је рекао и да је Јереван пристао да призна територијални интегритет Азербејџана због неактивности његових савезника током ескалације на азербејџанској граници у септембру прошле године.
Препоручујемо
ПАШИЊАН ПОВУКАО РАДИКАЛАН ПОТЕЗ: Сменио шефа службе државне безбедности
09. 09. 2023. у 22:55
ПАШИЊАН: Спремни смо да разговарамо о условима деескалације на граници са Азербејџаном
09. 09. 2023. у 22:00
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)