АУТОМОБИЛ ЗАВРШИО У МОРУ, ТАЛАСИ ГА НОСЕ: Језиви призори у Грчкој након снажног невремена (ВИДЕО)
ЛОШЕ време "Данијел" направило је хаос у деловима Грчке, а како преносе медији, олуја је однела аутомобиле у море.
Foto: Printskrin/Fejsbuk
Како преноси Прототема, невреме је створило велике проблеме и катастрофу на обалском фронту Пелиона, а посебно у приморском селу Агиос Јоанис.
Количина воде која је пала на том подручју је толика да су однети чак и аутомобили који су били паркирани на централном паркингу.
Неки аутомобили завршили су у мору, како се види на шокантном снимку на Фејсбуку. На снимку се види једно разлупано возило, док велики таласи носе други ауто.
Потпредседник Синдиката хотелијера Магнезије Василис Карауланис написао је на Фејсбуку да је област без струје и телефона, док је водостај у кућама и хотелима премашио 1,5 метар.
- У Агиос Јоанис Пелиону постоји озбиљан проблем, реке су поплавиле и ушле у хотеле и ниво воде у њима опасно расте, преко 1,5 метара. Хотели су пуни туриста, огромна је штета, искључени су телефони и струја, молим вас, одмах обавестити ватрогасну јединицу - написао је он на Фејсбуку.
Да подсетимо, најмање једна особа је погинула у подручју Волоса, а једна се води као нестала након што киша не престаје да пада сатима, пренео је Телеграф.
БОНУС ВИДЕО: МАМА НАЈБОЉЕ ЗНА: Диндин џиновска панда брине о свом новорођеном младунчету
Препоручујемо
ВАТРЕНА БУКТИЊА ОПУСТОШИЛА ОГРОМНЕ ШУМСКЕ ПОВРШИНЕ: Пожар у Грчкој постепено јењава
04. 09. 2023. у 18:30
ВУЧИЋЕВО УПОЗОРЕЊЕ УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Европа мора да схвати, Америка се никад више неће вратити
ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића, у којој упозорава да Европска унија мора да се суочи са чињеницом да се Сједињене Америчке Државе никада неће вратити старом моделу односа са Европом, објављена је као ударна вест на насловној страни светског издања руског портала Спутњик, као и на руској агенцији РИА Новости.
27. 01. 2026. у 07:44
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)