СУЂЕЊЕ ПРОТИВ ТРАМПА ЋЕ БИТИ УЖИВО ПРЕНОШЕНО: Очекује се медијски “спектакл” у Џорџији
СВИ судски поступци у случају против Доналда Трампа ће бити преношени уживо на телевизији, саопштио је данас судија Скот Мекафи.
Фото Танјуг/АП
Он је додао да ће бити направљен преседан, који је претходно увео његов колега Роберт Мекберни, јер ће сва саслушања бити емитована и на Јутјуб каналу суда, преноси Гардијан.
Медијским екипама ће бити дозвољено да користе компјутере и мобилне телефоне у судници, али не за снимање.
Тужилаштво округа Фалтон је овог месеца подигло оптужницу против Трампа због наводног покушаја да поништи резултате председничких избора у Џорџији 2020. године.
Бивши председник се изјаснио да није крив и тврди да је реч о политички мотивисаном процесу.
БОНУС ВИДЕО - У СТРОЈУ НАЈБОЉИХ: "Новости" на обуци нових припадника 72. бригаде за специјалне операције
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТРАМП ЈЕ И ЗВАНИЧНО УХАПШЕН И ОСЛОБОЂЕН - ЧЕТВРТИ ПУТ: Бивши председник из затвора у Џорџији отишао на аеродром (ВИДЕО)
25. 08. 2023. у 02:05 >> 02:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)