УБИ ГА ПЛАСТИЧНИ ФРИЖИДЕР: Осумњичени погинуо када га је полицајац гађао направом
МУШКАРАЦ стар 30 година који је покушао да побегне када је полиција покушала да га ухапси због продавања наркотика погинуо је након што је полицајац на њега бацио пластични фрижидер у покушају да га заустави.
Фото: Танјуг
Мушкарац је на моторциклу покушао да побегне, након чега је полицајац подигао пластични фрижидер и бацио га на главу мушкарца из непосредне близине, преноси АП.
Након тога, возач моторцикла изгубио је контролу и ударио у оближње дрво, после чега је покушао да побегне пешице, али је проглашен мртвим неколико минута након инцидента.
Полиција је покушала да га ухапси због сумње да је продавао дрогу, у такозваној операцији "куповина и разоткривање".
Канцеларија државног тужиоца Њујорка Летиције Џејмс, која има надлежност да истражује смртне случајеве у које је укључена полиција, води истрагу, а њујоршка полиција је саопштила да сарађује.
БОНУС ВИДЕО - У СТРОЈУ НАЈБОЉИХ: "Новости" на обуци нових припадника 72. бригаде за специјалне операције
ДА ЛИ ТУРСКИ ВОЈНИ МУЗЕЈ КРИЈЕ "СРПСКИ МАЧ" ОБИЛИЋА: Барон де Тот оставио сведочанство да је оружје којим је убијен султан Мурат лично видео
БАРОН Франсоа де Тот, француски официр, дипломата и шпијун, војни саветник султана Мустафе Трећег и Абдула Хамида Првог видео је око 1769. мач Милоша Обилића и сведочанство о томе оставио у својим мемоарима, наводи се у многим радовима турских научника.
01. 02. 2026. у 14:52
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)