УКРАЈИНИ ПРЕТИ СЦЕНАРИО СА ХАИТИЈА? Захарова упозорава - Управо тако живе земље које су се нашле у зони утицаја и зависности од САД
ЗВАНИЧНА представница руског МИП-а Марија Захарова је изразила мишљење да Украјина треба да се припреми за кризу, као на Хаитију.
Фото: ЕПА
Захарова је подсетила да су у овом тренутку на Хаитију распрострањене наоружане банде, чије су жртве хиљаде становника земље.
Захарова је нагласила да тако Вашингтон тамо спроводи свој стратешки план.
- И управо тако, никако другачије, живе земље које су се нашле у зони утицаја и зависности од Сједињених Држава. Украјина да се спреми - наводи се у поруци.
Препоручујемо
ЗЕЛЕНСКИ: Грчка ће обучавати наше пилоте за управљање борбеним авионима Ф-16
21. 08. 2023. у 20:52
РУСКО УПОЗОРЕЊЕ: Испорука данских ловаца Ф-16 Кијеву довешће до ескалације сукоба
21. 08. 2023. у 15:36
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)