ПРВИ СНИМАК НАКОН ЕКСПЛОЗИЈЕ У РУСИЈИ: Ватра гутала све пред собом; Погинуло најмање 27 особа, међу њима и троје деце (ФОТО/ВИДЕО)
У ПОЖАРУ на бензинској станици у Махачкали, у руској републици Дагестан, погинуло је најмање 27 особа, међу којима троје деце, пренели су руски медији.
Фото: Принтскрин/Твитер/Qoryooley News
Пожар је избио синоћ у ауто-сервису уз ауто-пут у Махачкали, главном граду Дагестана. Ватра је узроковала експлозије које су прошириле пожар на оближњу бензинску станицу, преноси Ројтерс.
Живот је изгубило 27 особа. Заменик министра здравља Русије Владимир Фисенко рекао је да је најмање 66 људи повређено, од чега се десет налази у критичном стању, преносе РИА Новости.
Међу повређенима је 13 деце.
Пожар који се проширио на 600 квадратних метара ватрогасци су гасили више од три и по сата, наводи Тас.
БОНУС ВИДЕО: ОВАКО СЕ БРАНИ КРИМСКИ МОСТ - Свуда је магла и дим
Препоручујемо
ГУСТ И ЦРН ДИМ ПРЕКРИО НЕБО: Пожар у складишту ђубрива у предграђу Москве (ВИДЕО)
13. 08. 2023. у 12:58
КАД ГАГИ ЗАЈАШЕ МОТОРЧЕ: Завирите у викендицу Драгана Јовановића на Златибору (ФОТО)
14. 08. 2023. у 16:01
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)