ИСТРАГА ПРОТИВ ХАНТЕРА БАЈДЕНА: Државни тужилац добио нова овлашћења
АМЕРИЧКИ државни тужилац Дејвид Вајс добио је додатна овлашћења у истрази случаја сина америчког председника САД Џозефа Бајдена, Хантера, након што је пропао споразум о признању кривице о утаји пореза и оптужбама за ношење оружја.
Фото: АП
-Овим проширењем овлашћења покушавам да Вајсу обезбедим све ресурсе које тражи, саопштио је амерички главни државни правобранилац Мерик Гарланд, који је овлашћења и повећао, преноси Би-Би-Си.
Он је додао да је то учинио “у интересу јавности”.
БОНУС ВИДЕО - ВОЈНЕ ВЕЖБЕ НА ТАЈВАНУ: Тајпеј симулира кинески напад на аеродром Таојуан
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)