ДВА ЗЕМЉОТРЕСА ЗА ДВА МИНУТА У ИТАЛИЈИ: Потреси су забележени на дубини од 19 и 24 километра

Новости онлајн

05. 07. 2023. у 08:52

ДВА земљотреса погодила су Италију у року од пар минута, јавља Rai News.

ДВА ЗЕМЉОТРЕСА ЗА ДВА МИНУТА У ИТАЛИЈИ: Потреси су забележени на дубини од 19 и 24 километра

Фото: Илустрација/Unsplash

Потреси су забележени код града Месина на Сицилији. Први земљотрес јачине 4 степени Рихтерове скале забележен је у 6.07 сати, а други, слабији, 2 степена према Рихтеру, уследио је неколико минута касније.

Потреси су забележени на дубини од 19 и 24 километра.

За сада нема извештаја о повређенима или штети.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: ОВАКО ИЗГЛЕДА ПРИПРЕМА ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ У СВЕМИРУ - Руски астронаут Константин Борисов на обуци

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје