ОД 24 ГОДИНЕ СТАЖА, 20 НИЈЕ БИЛА НА ПОСЛУ: Шокантан случај професорке из Италије, једва јој дали отказ
ЦИНЗИА Паолина де Лио, професорка из Италије, од 24 године радног стажа чак 20 није била на послу, пише Ла Република.
Фото: Профимедиа/Илустрација
Наставница италијанског у школи у близини Венеције је чак 20 година избегавала да дође на посао у школу, а када се ипак појавила на свом радном месту, није радила свој посао.
Италијански медији пишу да је Цинзиа током часа углавном куцала на свом мобилном телефону и причала ученицима о стварима које уопште нису биле део градива.
Њени претпостављени су и поред свега једва успели да је отпусте.
Након што је добила отказ, случај је завршио на суду, а суд ју је вратио на посао. Међутим, прошле недеље је суд поништио одлуку након што је доказано да је госпођа на послу била само четири године.
Врховни суд је потврдио одлуку и описао је као "трајно и апсолутно неспособну" за тај посао. Тај случај је, пише Тајмс, показао колико је тешко добити отказ у италијанској јавној служби.
Након што су је новинари позвали за изјаву, Цинзиа их је одбила и рекла им да је на плажи.
БОНУС ВИДЕО: ПРОБАЈТЕ АКО СМЕТЕ - У ресторану у Милану продају се бургери од скакаваца!
Препоручујемо
ФАКЕТА ЈЕ ПЕВАЛА И ПРЕ ФАХРЕТЕ: Ово је рођена сестра Лепе Брене (ФОТО)
27. 06. 2023. у 08:21
ИНФЛАЦИЈА СЕ НЕЋЕ ВРАТИТИ НА НИВО ПРЕ КОВИДА: ЕУ збија финансијске редове
27. 06. 2023. у 14:42
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)