ЕВО ШТА ЈЕ ИЗАЗВАЛО ПАНИКУ У ВАШИНГТОНУ: Кривац је Пентагон
У ВАШИНГТОНУ је данас овлашћени лет Пентагона изазвао пробијање звучног зида, саопштила је Канцеларија за управљање ванредним ситуацијама у главном граду америчке државе Мериленд, Анаполису, након што су становници престонице САД пријавили на Твитеру да су чули снажан прасак или експлозију на широком подручју данас поподне и да су се тресли зидови.
Фото: Твитер
Ватрогасна служба и званичници унутрашње безбедности у Вашингтону рекли су да немају извештаје о било каквим инцидентима, пренео је Ројтерс.
-Немамо активних инцидената, рекао је портпарол ватрогасне службе.
-У овом тренутку нема претње, објавила је на Твитеру Управа за безбедност и ванредне ситуације.
Федерална управа за ваздухопловство саопштила је да се авион “цесна” срушио на планински терен у југозападној Вирџинији отприлике у време када се у престоници чуо снажан прасак, додаје Ројтерс.
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (1)