НЕТАНИЈАХУ: ИАЕА ризикује да постане безначајна политичка организација

В.Н.

04. 06. 2023. у 17:23

ИЗРАЕЛСКИ премијер Бењамин Нетанијаху оптужио је данас Међународну агенцију за атомску енергију (ИАЕА) за неефикасан надзор иранских нуклеарних активности и додао да та агенција ризикује да постане исполитизована и ирелевантна.

НЕТАНИЈАХУ: ИАЕА ризикује да постане безначајна политичка организација

Foto: Printskrin

 - Иран наставља да лаже Међународну агенцију за атомску енергију. Капитулација агенције пред иранским притиском је црна мрља у њеном досијеу - рекао је Нетанијаху.

Он је додао да ће, уколико ИАЕА буде постала политичка организација, њена надзорна активност у Ирану бити безначајна, као и њени извештаји, пренео је Танјуг.

Критике премијера Израела уследиле су након прошлонедељног извештаја агенције у којем се наводи да су иранске власти рашчистиле недоумице у вези са високообогаћеним уранијумом и локацијом на којој је нађен вештачки произведени уранијум.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО:

ЗАШТИТА ОД ДРОНОВА: Руски специјалци чувају небо изнад Санкт Петерсбурга


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ТРАМП МУ ОВО НЕЋЕ ОПРОСТИТИ! Албанац тврди, а Хрвати поносни: Двапут сам пребио Чака Нориса!