ТРАМП ПОНОВО НА СИ-ЕН-ЕНУ: После бојкота од седам година
БИВШИ председник САД Доналд Трамп појавиће се на Си-Ен-Ену први пут од 2016. године.
Фото Танјуг/АП
Он ће од 20 часова по локалном времену одговарати на питања новинарке Кејтлин Колинс и појединих бирача у градској већници у Њу Хемпширу, пише Блумберг.
У публици ће бити републиканци и бирачи који још нису одлучили за кога ће гласати на страначким изборима, уочи председничких избора 2024. године.
Ово бити прво Трампово појављивање у медијима након што га је савезни суд у Њујорку прогласио кривим за сексуални напад на књижевницу Елизабет Џин Керол.
Према писању Блумберга, разговор са Трампом биће емитован у тренутку када Крис Лихт, нови шеф Си-Ен-Ена, покушава да побољша рејтинг и приходе телевизије креирањем мање пристрасног програма.
Лихт верује да Си-Ен-Ен може да постане алтернатива Фокс њузу за неке републиканске гледаоце, а део његове стратегије је да престане са плаћањем републиканских стручњака и да у програм укључи законодавце из Републиканске партије.
Поред тога, емисија са Трампом могла би да помогне телевизијској мрежи да придобије друге републиканце који су у страху да би њихово пристајање на гостовање могло да их удаљи од бирачког тела.
Препоручујемо
ТРАМП НАЈАВИО ЖАЛБУ: Судија ког је поставио Клинтон веома лоше нас је третирао
09. 05. 2023. у 22:45
Видите како изгледа најсрећније место у најсрећнијој држави на свету (ФОТО)
10. 05. 2023. у 17:29
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)