ТРАЈАО НАЈДУЖЕ У ИСТОРИЈИ: Број погинулих у циклону "Фреди" премашио 300 (ВИДЕО)
16. 03. 2023. у 12:38
БРОЈ погинулих у циклону "Фреди" који је погодио Малави и Мозамбик премашио је 300, саопштили су данас званичници.
Најновије из рубрике
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
"МОСКВА ЈОШ НИЈЕ УПОЗНАТА СА РЕАКЦИЈОМ ВАШИНГТОНА": Кремљ о предлогу о предаји милијарду долара Савету мира
МОСКВА још није упозната са званичном реакцијом Вашингтона на иницијативу Русије да се милијарду долара од имовине замрзнуте у САД пребаци Савету мира, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
26. 01. 2026. у 14:07
ПУТИН У ЕРМИТАЖУ: Руски лидер се састао са султаном Малезије (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин састао се у Ермитажу са врховним владаром Малезије, султаном Ибрахимом.
26. 01. 2026. у 14:00
ПРЕПОЛОВЉЕН АУТО НАКОН СУДАРА: Дете тешко повређено (ФОТО)
СТРАВИЧНА саобраћајна несрећа догодила се у недељу око 11.25 сати на путу између Привлаке и државног пута Д-55, на правцу Винковци - Жупања.
26. 01. 2026. у 13:20
ОБЈАВИЛИ ФОТО Ракета погодила једну од највећих православних светиња, Украјинци тврде: "Први пут је директно оштећена" (ФОТО)
КАКО јављају украјински медији, у ноћи 24. јануара 2026. године, Кијевско-печерска лавра, која је уврштен на УНЕСКО листу светске баштине, оштећена је после руског ракетног и беспилотног напада на Кијев, рекао је Максим Остапенко, генерални директор тог националног споменика.
26. 01. 2026. у 13:13
Коментари (0)