ГРУЗИЈА БИ У ЕУ: Наша земља заслужује статус кандидата
ГРУЗИЈСКИ премијер Иракли Гарибашвили рекао је да држава заслужује статус кандидата за чланство у ЕУ.
Фото: ЕПА
- Наша земља заслужује статус кандидата. Ако неко саботира и хоће да саботира, то су деструктивне, анархистичке снаге - рекао је он у интервјуу за ТВ „Имедиј“.
Гарибашвили је додао да грузијске власти чине све да земља добије статус кандидата.
Европски посланик Зигфрид Мурешан раније није искључио да би Грузија могла да изгуби значајну подршку Европске уније због гушења протеста.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)