"НАТО ТРЕБА ДА БУДЕ НА ОПРЕЗУ": Столтенберг забринут - Балони су део шире шеме
НЕДАВНИ инциденти са балонима који су оборени у САД и за које се сумња да их је користила Кина у шпијунске сврхе, чине део шеме која указује на потребу да НАТО буде на опрезу, рекао је генерални секретар Алијансе Јенс Столтенберг.
Фото: Твитер/@BabakTaghvaee1/@disclosetv
- Оно што смо видели изнад САД је део шеме по којој Кина, а и Русија, повећавају шпијунске активности усмерене ка савезницима из НАТО-а - нагласио је Столтенберг.
Пентагон је јуче саопштио да су амерички борбени авиони оборили осмоугаони предмет изнад језера Хјурон.
То је био четврти летећи објекат који је оборен изнад Северне Америке за мање од седам дана, преноси Ројтерс.
Кинеско Министарство спољних послова саопштило је да немају податке о последња три летећа објекта оборена изнад САД.
БОНУС ВИДЕО: ГДЕ СЕ ТРЕСЕ НАЈВИШЕ: Ово су највећи забележени потреси
Препоручујемо
ШТА СУ АМЕРИКАНЦИ ОБОРИЛИ ИЗНАД АЉАСКЕ? Огласили се из Пентагона и открили нове детаље
11. 02. 2023. у 00:10
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (2)